Zarabianie w internecie na Surfbarach

Zarabianie w internecie. Paypal i zarabianie - wypłaty

Paypal i zarabianie - wypłaty. Banki: PayPal

Wypłaty SmartBarre i EcBarre realizowane są za pomocą czeku (bardzo niewygodna opcja) oraz poprzez wpłatę na wirtualny bank o nazwie PayPal. Internetowy system płatności PayPal to jedno z najpopularniejszych narzędzi użytkownika zarabiającego przez internet, a także kupującego w internetowych aukcjach eBay. Ogromnie popularne i bezpieczne, obecnie posiada polską wersję językową i jest w pełni funkcjonalne dla Polaków!

PayPal wprowadził jeden istotny wymóg formalny dla swoich użytkowników: musisz mieć ukończone 18 lat co zostanie sprawdzone przy weryfikacji konta. Jeżeli jesteś niepełnoletni zapytaj rodziców, czy możesz się zapisać na ich dane osobowe (będzie potrzebny dowód osobisty).
Prowadzenie konta jest darmowe. Jedyną prowizją pobieraną przez bank jest opłata za sprowadzenie zgromadzonych na PayPal środków na polskie konto bankowe (bezpłatnie za 500,00 PLN lub więcej, 5,00 PLN za 499,99 PLN lub mniej na rachunki bankowe w Polsce). Najmniejsza kwota, jaką można przekazać z systemu PayPal na konto bankowe to 30 zł.

Od 2006 roku PayPal posiada polską wersję językową co w zdecydowany sposób uprościło procedurę rejestracyjną. Po przeniesieniu się na stronę systemu kliknij link znajdujący się na dole strony Załóż konto już dziś! i wybierz typ konta Konto osobiste i jako kraj wybierz Polska.

Wypełnij formularz rejestracyjny zgodnie z prawdziwymi danymi. Ostatnie pola formularza służą opcji przypomnienia hasła, np. rodowe nazwisko mamy, 4 ostatnie litery w prawie jazdy, własne miasto urodzenia, miasto urodzenia ojca. Na koniec należy zaznaczyć akceptację regulaminu i zrozumienie własnych praw i obowiązków oraz wpisać losowo wygenerowane litery w pole formularza. Rejestrację kończymy klikając w przycisk SIGN UP.

Kolejna strona służy wpisaniu danych naszej karty kredytowej lub bankomatowej. Można pominąć ten etap klikając w button Anuluj. Sama procedura służy jednak zweryfikowaniu konta PayPal, więc warto uzupełnić pola. Oczywiście weryfikacji można dokonać w dowolnym momencie, nie tylko w chwili zakładania konta.

W ciągu kilku minut od zakończenia rejestracji w swojej skrzynce e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem potwierdzającym założenie konta. (adres nadawcy: [email protected])
Po zalogowaniu konto zostaje aktywowane - powinieneś ujrzeć napis Email Confirmed

Każda operacja zostanie odnotowana osobym e-mailem, chyba że zmienisz to w swoich opcjach. Dodatkowo PayPal posiada system referencyjny od wprowadzania własnych poleconych. Od każdego nowego użytkownika przez pierwsze 12 miesięcy otrzymasz 0,05 % jego obrotu pieniędzmi w PayPal. Link referencyjny znajduje się w menu Polecenia.